X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

این روز ها شبکه های ماهواره ای و ایدوئولوژیست های غرب همگی دست در دست هم داده اند تا تمام ادیان الهی را به طرق مختلف زیر سوال ببرند.برنامه استیون هاکینگ یکی از آنهاست که با هزار ترفند و بازی با کلمات و با دلایل به اصطلاح علمی سعی دارد اصل وجود پروردگار را زیر سوال ببرد. اینها نه اسلام را قبول دارند و نه مسیحیت و نه هر دین دیگری را.

حال در این شبهای عزیز به آیه ای برخوردم که نحوه آفرینش جهان را بیان می کند.خداوند در این آیه می فرماید همه چیز را از آب آفریدیم. دانشمندان این مطلب را 1400 بعد از آنکه در قران بیان شده متوجه شده اند.آیا در زمان حضرت محمد کسی از این مقوله علمی اطلاعی داشته ؟؟؟ این سخن حق از مطلع تمام امور که همانا پروردگار جهانیان است بیان شده است.


و خدا هر حیوان را از آب آفرید که بعضی بر شکم روند و برخی بر دوپا و برخی بر چهار پا حرکت کنند و خدا هر چه خواهد بیافریند که حق به قدرت بر همه کار تواناست

سوره نورآیه 45


این آیه به نوعی فرضیه تکامل را هم تصدیق می کند.ابتدا گفته شده بعضی بر شکم روند.همانطور که می دانید در فرایند تکامل ابتدا خزندگان به وجود آمده اند و سپس خزندگان پا در آورده اند و به حیواناتی شبیه مارمولک یا تمساح تبدیل شده اند.


در قرآن آمده که انسان را از خاک آفریدیم.که این مطلب نشان دهنده آن است که انسان تافته جدا بافته ای است و موجودی نیست که در ابتدا میمون بوده و سپس تکامل یافته و تبدیل به انسان شده باشد. بلکه انسان از ابتدا موجودی کامل و بی نقص به شکل انسان های امروزی بوده است و از ابتدا از عقل و قدرت تفکر برخوردار بوده است.همانطور که می دانید از زمان پا گذاشتن انسان بر روی زمین چند ده هزار سال بیشتر نمی گذرد و فسیل های چند میلیون سالی از آن پیدا نشده است.

که این خود نشان می دهد انسان به یکباره پا بر روی زمین گذاشته و نسلی قبل از آن وجود ندارد که شکل و شمایلش با من و شما تفاوت داشته باشد

برچسب‌ها: قرآن
نظرات (0)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد