X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

برهنگی گلشفته فراهانی این روز ها سر و صدای زیادی به پا کرده و جالب آنکه بعضی سایت ها او را فردی انقلابی معرفی کرده اند ، که برای نشان دادن اعتراض خود نسبت به حکومت ایران دست به این اقدام زده و با این کار به آزادی واقعی رسیده است


حالا که انقلابی فردی است که بالا تنه عریان خود را نمایان کند ، قطعا می توان با نشان دادن پایین تنه  به رهبر انقلابیون تبدیل شد !!! (البته ایشان در فیلم نیمه پورنو هم بازی کرد تا شاید به جایی برسد که نرسید)

این تفکر بی احترامی به آزادی و آزادگیست


این دختر کج و کوله با آن هیکل ناقص و به سان ماده سگ هرزه و با آن بازی بی حال و بی رمق ، لکه ننگی را بر روی پیشانی سینمای ایران و مردم ایران چسباند
ایشان آنقدر برای عوامل پشت صحنه و کارگردانان ایرانی و خارجی لخت شده که دیگر برایش فرق نمی کند جلوی دوربین لباس به تن داشته باشد یا خیر.اینجاست که یاد حرف به حق شمقدری می افتم که گفته بود سینمای ایران به فاحشه خانه تبدیل شده و نیازی نیست فاحشه از خارج بیاوریم (اشاره ایشان به شایعات حظور انجلینا جولی در یک فیلم ایرانی بود)

یک توصیه هم برای پدر شفته فراهانی دارم کلاهت را بگذار بالاتر آقای فراهانینظرات (3)
چهارشنبه 24 تیر 1394 ساعت 08:23 ق.ظ
بنده در اینجا چیزی به نام هویت آریایی ندیدم! هر چه بود هویت اسلامی و نظام جمهوری اسلامی بود!
اصلا بچه های حرب اللهی هویت ایرانی و آریایی را قبول ندارند! و میگویند هرچه داریم از اسلام و نظام جمهوری اسلامی است. و اتفاقا از دشمنان کوروش کبیر و داریوش بزرگ و هویت ایرانی هستند و به کوروش دشنام میفرستند. و یک آدم فاسد به نام خامنه ای را امام میخوانند!
شما هم این آریایی را الکی گفتید که مثلا هوای اونوری ها هم داشته باشی! منظورم از اونوریها اکثریت مردم است که با نظام جمهوری اسلامی مخالف هستند.
امتیاز: 1 0
پاسخ:
حزب الله با حزب الله فرق می کند.حزب الله واقعی حزب حکومتی نیست بلکه پیرو واقعی خدا است.حالا اگه از این کلمه مقدس استفاده حکومتی می شه یک چیز دیگه هست.
الله و در پی آن حزب الله پاکترین و مقدس ترین کلمه است.معنی این دو کلمه این است خدا و بنده و پیرو خدا

آن چه آنها می گویند از تهی بودن خودشان است و انقدر تهی و بی ایمان هستند که فکر می کنند اگه مردم به تاریخشون افتخار کنند حتما از دین و خدا و پیغمبر فاصله می گیرند ولی قافلند از اینکه این مردم هزاران سال خدا پرست و پیرو ادیان و پیغمبران الهی بوده اند و حتی خود کوروش را هم عده ای یکی از پیغمبران خدا دانسته اند.کوروش هم مثل حضرت محمد پیرو خدا بود و پیروان آن ها هم بندگان خدا بودند.هر که بنده خدا را اطاعت کند و حاکم خدا پرست داشته باشد قطعا بنده خدا است و عاقبت به خیر خواهد شد.
منتهی یک عده نادان آنچنان از گذشته با افتخار این مملکت می ترسند که حتی جدیدا کوروش را شیطان پرست و نماد های آنها را شیطانی معرفی می کنند.در صورتی که در هیچ دوره ای از دوره باستان مردم شیطان پرست نبوده اند و شیطان پرستی ساخته دست بشر امروزی است.
در تمام ادوار گوساله پرست و خورشید پرست و بت پرست داشته ایم (یعنی چیزی را می پرستیدند که خوب بود و یک سری مزایا را به وجود می آورد یا فکر می کردند بت برای آنها مزیتی دارد) ولی اینکه بدی را بپرستند و شیطان را بپرستند در هیچ دوره ای از تاریخ وجود نداشته است.پس چطور ممکن است کوروشی که با همه با فضل و رحمت رفتار می کرده و همه را به کردار نیک دعوت می کرده شیطان پرست بوده باشد.

دوست عزیز هویت ایرانی هویت خدا پرست است.در تمام دوره ها مردم این سرزمین خدا پرست بوده اند و اتفاقا مردم کشورت از کسانی بودند که در اسلام آوردن و عمل به اسلام از خود عرب ها که به چشم حضرت محمد را دیده بودند جلو زدند.مردم کشورت یار امام حسین بوده اند یار پیامبر بوده اند و هنوز هم هستند.حالا اگه حکومت اومده از خلوص نیت این مردم سو استفاده کرده و فقط خودش را مسلمان می داند و همه را کافر و جهنمی می پندارد ربطی به اسلام ندارد.
اصلا کی گفته این حکومت نماینده اسلام و مسلمانان است.
مسلمان واقعی در این حکومت جایی ندارد.چه بسیار علما و مومنان هستند که در بازار و مشاغل مختلف هستند و از این حکومت و افراد حکومتی دوری می کنند.
سردار همه مومنان آیته الله منتظری بود که به رحمت خدا رفت.مردی که هر جا حس کرد به نام اسلام خطا کردند هشدار داد و تاوانش را هم داد.
دقت کنید به نام اسلام
خیلی ها گناه کردند جنایت کردند ولی آقا چیزی نگفت ولی آنجایی که به نام اسلام گناه کردند آقا بلند شد و فریاد زد که این کار شما به اسلام ضربه می زند و اسلام و مسلمان را تضعیف می کند
کما اینکه می بینید وضعیت اسلام و مسلمانی در کشور ما چجوری شده.
در عرض کمتراز 10 سال آنچنان مردم از خدا و دین خدا برگشته اند که همه مثل گرگ می خواهند همدیگه را بدرند و از مال هم دیگه بخورند.
آخر این مردم و مملکت و حکومت تباهی است.
همانطور که زمانی که بعد از کوروش ظلم ستمی که مردم روا می داشتند باعث خرابی آن همه عظمت و نابودی تخت جمشید شد.
حتی یکی از پاک ترین حکومت های تاریخی که توسط یک مرد پاک بنا نهاده شده بود بخاطر ظلم و ستم و گناهی که به نام دین می شد از بین رفت و مردم سرزمینت آنچنان که باید و شاید از سرزمینشان دفاع نکردند چون فکر می کردند این سرزمین متعلق به آنها نیست که بخواهند خود را فدای آن کنند.

الان هم اگه جنگ بشه کسی از این حکومت دفاع نخواهد کرد.دیگه کجایند آن مردانی که در مقابل گلوله بایستند.
بجنگد مال چی مال کی؟؟؟ مال اینکه اقا زاده ها میلیارد دلاری ببرند و بخورند و در سواحل جزایر قناری زن بارگی کنند؟؟؟
شنبه 28 تیر 1393 ساعت 12:38 ب.ظ
با نظرت کاملا موافقم
امتیاز: 2 0
یکشنبه 15 تیر 1393 ساعت 02:01 ب.ظ
سلام
چه با حال و محکم نوشتی! دست مریزاد. آفرین.
ماده سگ کج و کوله رو حسابی حال کردم.

جنس بازاره. بلا نسبت شما سوراخ ساعتیه.
امتیاز: 2 0
پاسخ:
سلام
به عنوان یک ایرانی باید از هویت آریایی خودم دفاع می کردم - کاری که به نظرم هر انسان با شرفی باید انجام دهد.
باید از این لجن ها براعت جست
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد